Last Holiday je česká hra z dediny plná chlastu, cigariet a žien
Preži prázdniny na dedine v roku 2000.
Last Holiday sa odohráva v malebnej severočeskej dedinke počas prázdnin v roku 2000. Musíte sa postarať o všetky svoje potreby, ako je jedlo, pitie, cigarety, pivo, dievčatá a jednoducho všetko, čo patrí k životu na dedine.
V tejto hre budete robiť presne to, čo sa zvyklo robiť ešte keď neboli internety, mobily ani instagramy. Budete baliť ženské, chlastať pivo, organizovať párty pri rybníku a chodiť na dedinské diskotéky. Po dedine budete jazdiť na žigulíku, ktorý sa furt kazí a kupovať cigarety budete chodiť do miestnych potravín-Káťa.
Na všetko budete však potrebovať škváru a v hre budete mať hneď niekoľko možností, ako si ju zarobiť. V krčme si môžete zahrať poker alebo zabúchať na automaty. A to všetko v autentickom českom dabingu.
Za touto vtipnou hrou v otvorenom svete stojí štúdio Boomer Games, ktoré k Last Holiday spustilo už aj Steam stránku. Ak chcete vývojárov podporiť, rozhodne si hru už teraz pridajte do wishlistu.
Nakupujte hry a herné vybavenie so zľavovými kódmi cez náš odkaz. Ďakujeme!
Zobraziť komentáre (0)
Komentáre
Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený
Prihlásiť sa