Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Call of Duty: Black Ops 7 zaostává v prodejích za Battlefieldem o 63%

Statistika se zaměřuje na Evropu

Profilový obrázok autora článku - Jakub Fanta Jakub Fanta
Call of Duty: Black Ops 7

Renomovaný herní magazín The Game Business přinesl poměrně zajímavou statistiku agentury GSD, ve které se střetávají data prodejů dvou letošních herních gigantů. Řeč je samozřejmě o Call of Duty: Black Ops 7 a Battlefieldu 6 a nikoho zřejmě nepřekvapí, že prodeje Call of Duty: Black Ops 7 jsou až o 63% nizší než prodeje úspěšného Battlefieldu.

Co se týče předchozího dílu série, tak sedmý díl zaostává o extrémních 60% a data Ampere Analysis navíc ukazují, že více než 25 % hráčů Call of Duty si v říjnu pořídilo Battlefield 6. Ačkoliv je nové Call of Duty součástí předplatného Game Pass, i tak se nejspíš jedná o opravdový problém. Hře navíc ani nepřidávají průměrné recenze od herních webů a podprůměrné recenze od hráčů.

Do Call of Duty a jeho vývojářů si lehce kopnul také magazín Kotaku, podle kterého vývojáři z Activisionu nezvykle mlčí. V dřívějších dobách se totiž touhle dobou hlasitě bili do prsou a chlubili se úspěšnými čísly prodejů.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Jakub Fanta

Jakub Fanta Hviezda

Zapálený milovník strategií, adventur, RPG (hlavně těch od Bethesdy) a čestný hráč Kingdom Come. Jo a ještě hraju 20 let World of Warcraft

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry